حضور انتشارات جوان پویا در نمایشگاه کتاب تهران

می دانیم که نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در شهر آفتاب از 13 تا 23 اردیبهشت برقرار می باشد و انتشارات جوان پویا نیز همانند سالهای پیش با آثاری جدید از دکتر منصورنژاد در این گردهم آیی بی نظیر فرهنگی کشور حضور خواهد داشت.

از آنجا که شبکه های اجتماعی و به ویژه تلگرام در ایران امروزه در اطلاع رسانی نقش بی بدیلی ایفا می نمایند، دکتر منصورنژاد نیز در ماه اخیر کانالی به نام خویش گشوده و عمده تبلیغات آثار ایشان در آن منبع منتشر می گردد.

آدرس تلگرامی عبارت است از :

http://telegram.me/mohammadmansoornejad

حضور انتشارات جوان پویا در نمایشگاه کتاب تهران

حضور انتشارات جوان پویا در نمایشگاه کتاب تهران

 

راهنمای دانلود

لینک‌های دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است از طریق سیستم گزارش خطا نسبت به بروز مشکل اطلاع دهید تا پیگیری سریع برای حل مشکل اقدام گردد.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید.
  • کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.bigtheme.ir ( حتما با حروف کوچک تایپ شود ) می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*