بازدید مسئولان شهرستان آمل از خانه تاریخ رینه

برخی از مسئولان استان مازندران و شهرستان آمل، با حضور در خانه تاریخ رینه، از این مکان فرهنگی بازدید به عمل آوردند.

بازدید از خانه تاریخ رینه

بازدید از خانه تاریخ رینه

شایان ذکر است در این بازدید که فرماندار شهرستان آمل, مدیرکل محیط زیست استان مازندران, معاون سیاسی فرماندار آمل, نائب رئیس شورای شهر آمل, ریاست آموزش و پرورش آمل و جمعی دیگر از مسئولان حضور داشتند، آقای دکتر منصورنژاد، درباره خانه تاریخ رینه توضیحاتی را ارائه نمود.

بازدید از خانه تاریخ رینه

بازدید از خانه تاریخ رینه

راهنمای دانلود

لینک‌های دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است از طریق سیستم گزارش خطا نسبت به بروز مشکل اطلاع دهید تا پیگیری سریع برای حل مشکل اقدام گردد.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید.
  • کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.bigtheme.ir ( حتما با حروف کوچک تایپ شود ) می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*