دست انتقام الهی

بسم اله القاصم الجبارین
دست انتقام الهی
در چند ماه اخیر تحرکاتی در ایران رخ داد که نگران کننده بود. از کاندید شدن سید حسن نوه مرحوم خمینی پیشین(که صداقتش نسبت به نظام تا زمان رحلتش بالاخره تایید نشد) که نه تنها خبره برای حضور در مجلس خبرگان نبود بلکه قصد داشت تا در آن نفوذ کند و با هشیاری شاهرودی و قاطعیت جنتی شناخته شده و رد صلاحیت شد، تا رای نیاوردن جریان وفادار در مجلس شورای اسلامی (به ویژه حداد عادل که خودش و فرزندانش در فتح خرمشهر مهره کلیدی بودند) و رای آخری شدن جنتی و….این توطئه ها کم بود الان هم که ملت یا پای کنسرتها می خواهند خوش باشند (که البته نیروهای ارزشی بیکار نمی نشینند) یا با مدال آوردن عده ای معلوم الحال بنام هنرمند در کن از استکبار جهانی مدال دریافت می کنند و به خاطر آن می رقصند. عواملی که شاعر (سعید بیابانکی) درباره او گفته :
ای اصغر فرهادی، ای اسکار برده!
اسکار را از دست استکبار برده
این قرتی بازیها همچنان ادامه داشت تا اینکه شمشیر انتقام الهی از ملت بی چشم و روی ایران از نیام مجلس خبرگان درآمده و با حضور افرادی خبره چون محمود احمدی نژاد و چند سرهنگ و سرلشگر، آیه الله جنتی با آرای درخشانی بر کرسی ریاست نشست و سبب شد به قول محمود جون، بعضی جای ملت بسوزد که بسوزد. این تنبیه لازم بود تا هر کسی قدر خویش بداند و بیشتر از حدش پایش را از گلیم دراز نکند و امور مربوط به رهبری را به خبرگانی که از شمه ای از آنها یاد شده بسپارند و اصلا نگران آینده این مرز و بوم هم نباشند.

راهنمای دانلود

لینک‌های دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است از طریق سیستم گزارش خطا نسبت به بروز مشکل اطلاع دهید تا پیگیری سریع برای حل مشکل اقدام گردد.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید.
  • کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.bigtheme.ir ( حتما با حروف کوچک تایپ شود ) می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*